KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12396125
nr 1239 6125
Per Adalbert von Rosen
(f. 1953), Sverige
Blandteknik, 2 st, Tre kronor, Signerade, bladets mått: 29x21 ca
Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:45:54
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Per Adalbert von Rosen
Läs mer om Per Adalbert von Rosen